Hestra Markis - Solskydd för alla lägen
Tillverkare av
Nordic Light

Kontakta oss

Har du frågor eller funderingar? Kontakta oss!

Hestra Markis AB
Mogatan 40
S-330 27 Hestra

Telefon + 46 (0) 370 33 49 00
Fax + 46 (0) 370 33 59 00


Hestra Markis AB (invändiga produkter)
Industrivägen 3
S-935 32  Norsjö

Telefon som ovan.

info@hestramarkis.se

Håkan Rudén, VD
hakan@hestramarkis.se

Jan Gyllsten - Marknadschef
0702 - 87 80 94
jan@hestramarkis.se

Anders Abrahamsson - Order/support utvändiga produkter
0370 - 33 49 02
anders@hestramarkis.se

Britt-Marie Lundmark - Platschef Norsjö
0370 - 33 49 22
britt-marie@hestramarkis.se  

Pär Johansson - Marknad, Ekonomi, IT
0370 - 33 49 06
par@hestramarkis.se

Jenny Nylander - Ekonomi, order utvändiga produkter
0370 - 33 49 03
jenny@hestramarkis.se

Petter Boman - Tekniska frågor invändiga produkter
0370 - 33 49 23
petter@hestramarkis.se

Niklas Landberg - Tekniska frågor utvändiga produkter
0370 - 33 49 07
niklas@hestramarkis.se  

Roger Johansson - Inköp, Logistik, Personal
0370 - 33 49 08
roger@hestramarkis.se

Annette Rudén Johansson - Ekonomi, order utvändiga produkter
0370 - 33 49 12
annette@hestramarkis.se

Linda Josefsson - Ekonomi & marknadsassistent
0370 - 33 49 05
linda@hestramarkis.se